No 2018. gada mēs nodarbojamies ar kravu pārvadājumu pakalpojumiem Latvijā, Baltijas valstīs un Skandināvijas valstīs (Zviedrija, Norvēģija, Somija, Dānija). Piedāvājam beramo, pilno un salikto kravu pārvadājumus. Kravu pārvadājumi tiek organizēti, vadoties pēc noteikumiem un ar pieredzes iegūtām zināšanām.

Beramā krava - graudi, smilts, grants, šķembas, ogles, beramie minerālmēsli, lopbarība, koka skaidu granulas un citi birstoši materiāli.

Fasēta, palešu krava - pārtikas un lauksaimniecības produkti, saimniecības preces, rūpniecības preces un citas preces.

Negabarītu krava vai nestandarta kravu pārvadājumi – nedalāma izmēra, nestandarta svara kravu transportēšana: traktortehnika, lauksaimniecības tehnika, dažādi agregāti un citas nestandarta ierīces.

Profesionālā pieredze, pārbaudīti kravas pārvadājuma maršruti, kā arī sertificēti šoferi nodrošina stabilu pamatu mūsu darbam ar klientiem. Kravas tiek apdrošinātas atbilstoši CMR atbildības ietvariem. Komanda sastāv no nozares profesionāļiem, kuri spēj īstenot uzņēmuma mērķus un uzdevumus.

Mēs piedāvājam:

  • kravas pārvadājumus (beramā, pilnā un saliktā krava),
  • dokumentu sagatavošanu,
  • CMR apdrošināšanu,
  • muitas pakalpojumus.

 

Strādājam individuāli ar katru klientu, pievēršam uzmanību klienta vēlmēm un prasībām, lai tiktu nodrošināti visefektīvākie kravu pārvadājumi. Ar prieku un godu katru dienu mēs palīdzam veiksmīgi īstenot iekšzemes un Baltijas kravu pārvadājumus.

SIA Deksme
LV44103072747
Juridiskā adrese: Rīga, K.Ulmaņa gatve 2, LV - 1004
LV65UNLA0050018326764