Neatņemama prieka sastāvdaļa ir sakopta vide ap sevi, ko redzam katru dienu. Mūsu mērķis ir atvieglot klientu rūpes par saviem īpašumiem un padarīt tos mājīgākus, estētiskākus un radīt tiem pievienoto vērtību jau kopš 2012. gada. Mūsu darbi izveido ainavas dizainu un tiek veikti saskaņā ar klienta izstrādāto projektu, idejām un vēlmēm.

Mēs piedāvājam:

  • apkārtnes labiekārtošanas darbus, zemes frēzēšanu, līdzināšanu, zālāja sēšanu,
  • pievedceļu izbūvi, remontu, grāvju rakšanu, tīrīšanu,
  • tranšeju rakšanu koku, krūmu, tūju stādīšanai, mini ekskavatora pakalpojumus,
  • piegādājam beramās kravas - melnzeme, grants, smilts, šķembas, oļi u.c.

 

Labiekārtošana ir kā māksla, un no speciāista izmantošanas rīkiem ir atkarīgs, kāda glezna izveidosies gala rezultātā. Mūsu speciālisti apdomīgi izvēlas krūmu un koku griešanas instrumentus, jo nekvalitatīvi griezti krūmi var mainīt savu formu, ietekmējot ainavas izskatu un pat pārstājot augt pavisam. Savukārt kvalitatīvi griezti krūmi aug veselīgāki un ar zemāku risku iegūt infekcijas.

Ja Jums ir teritorija, kuru ir nepieciešams sakopt, uzlabot, atjaunot vai savākt būvgružus – mēs Jums palīdzēsim. Garā zāle, augsti krūmi, augsne – sakopsim visu, lai rezultāts priecētu gan klientu, gan apkārtējos.

Platumam un reljefam nav nozīmes, mēs strādājam gan ar fiziskām, gan juridiskām personām.

Mēs Jums palīdzēsim realizēt Jūsu dizaina ieceres dzīvē un garantējam labu rezultātu, tā lai sestdienas rītos ir prieks baudīt kafiju – skaisti sakoptā pagalmā.

SIA Deksme
LV44103072747
Juridiskā adrese: Rīga, K.Ulmaņa gatve 2, LV - 1004
LV65UNLA0050018326764